Doktora Tez Yazım Merkezi

doktora tez yazim merkezi

Bazı öğrencilerin alanında çığır açmak bazılarının akademik kariyere devam edebilmek için başvurmuş olduğu doktora eğitiminde mutlaka kaliteli bir tez yazımının gerçekleşmesi gerekmektedir. Tek başına altından kalkabilecek bir mesele olmadığından dolayı doktora tez yazım merkezi olarak öğrencilerimize danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Doktora tez yazım merkezi bünyesinde bulunan bütün danışmanlık hizmetleri modern bilimlerin ışığında geliştirilmiş ve daha nitelikli çığır açabilecek akademik çalışmaların ortaya çıkması için sunulmaktadır. Böylece doktora tez yazım merkezi hizmet portföyünde bulunan birçok enstrüman sayesinde doktora öğrencilerinin son derece zorlanmış olduğu tez yazım aşaması kolaylaşacak, akademik çalışmalarına daha çok zaman ayırabileceklerdir.

bir akademik kariyer olarak doktora nedir

Bir Akademik Kariyer Olarak Doktora Nedir?

Kendi alanı ile ilgili çeşitli çözümler üretmek, var olan metotların doğruluğunu sorgulamak, yeni bir alan ve çığır açmak için yapılacak olan doktora çalışmaları akademik kariyer noktasında çok önemli bir yerde bulunmaktadır. Üniversitelerdeki tezli yüksek lisans öğrencilerinin başarılı olduğu takdirde başvurabilecekleri doktora programlarında 2 dönemlik eğitim verilmektedir. Son derece yoğun olan bu 2 dönemlik eğitim neticesinde girilecek olan sınavda da başarılı olunduğunda doktora öğrencisinin tamamen özgün bir tezi akademik kadroya sunması ve savunma yapması gerekmektedir. Firmamızın devreye girdiği bu aşamada tez yazım hususunda geliştirilmiş olan son derece modern metotlarla en zor tezlerde dahi %100 başarıya ulaşılmaktadır. Öğrencimizin literatür taraması çok geniş bir portföyde yaptırılarak oldukça farklı açılardan konunun değerlendirilmesi ve %100 özgünlüğe ulaşılması mümkün olmaktadır. Bu aşamanın hemen ardından tez yazımı sırasında da gerekli olan bütün çeviri desteği ve literatür desteği firmamız tarafından kesintisiz bir şekilde sunulmaktadır. Bu şekilde hazırlanmış olan tezler daha sonra üniversitenin akademik kadrosuna yapılacak olan savunmada geçer not alırsa artık doktora öğrencisi, Doktor unvanını alarak bilimsel çalışmalara devam edebilir. Arzu edenler ise üniversitelerin akademik kadrolarında yardımcı doçent unvanı ile görev yapabilir.

tez duzenleme ucretleri

Tez Düzenleme Ücretleri

Her üniversitenin belirlemiş olduğu tez yazım kılavuzlarına riayet edilerek yazılmakta olan tezin editoryal destek ile birlikte sıfır hata payı ile hazırlanarak bütün düzeltmeleri ve gözden geçirmeleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Tez yazım merkezi olarak hizmet veren işletmemiz, tez yazım kılavuzu doğrultusunda yaptığı işlemleri sayfa başına ücretlendirmektedir.