Öğrencilerin yüksek lisans öğrenimlerinde karşılaştıkları tez hazırlama çalışmaları zorlu olabilmektedir. Tez için konu belirlenmesi yapılacak çalışmaların bir disiplin ile yürütülmesi konusunda bireysel olarak zorluk yaşanabilmektedir. Bu durumda tez yazım merkezi gibi kurumlar ciddi anlamda destek sağlamaktadır. Tez Yazım Merkezi olarak size sunduğumuz destek ve danışmanlık hizmetleri hazırlanacak tezin özgün olması ve başarı garantili olmasını sağlayacaktır. Tez hazırlama için tüm sürecin başından sonuna kadar yürütülmesi merkezimiz tarafından yapılmaktadır. Bunun yanında belirli konularda da destek ve danışmanlık hizmeti alınabilmektedir.  Farklı alanlarda uzman olan akademisyen kadromuz ile yüksek lisans tezleri ve diğer bu seviyedeki tezle konusunda en başarılı destek çalışması sunulmaktadır.

tez danismanlik sirketleri

Tez hazırlama konusunda yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, tıp uzmanlık tezleri, mühendislik istatistik ve analizleri gibi tüm tezler konusunda destek ve danışmanlık sunulabilmektedir. Öğrenciler tez yazım merkezi ile iletişime geçerek danışman ile yüz yüze görüşmeler yapmaktadır. Yapılacak görüşmelerde tezin konusu ve alanı ile yapılacak çalışma konusunda detaylar belirlenecektir. Bu işlemin sonrasında tez hazırlama ve yazım işlemleri konusunda gerekli tüm çalışmalar akademisyen bir ekip tarafından yapılacaktır. Alınacak destek ve danışmanlık hizmeti ile tez hazırlama sürecinde yaşanılacak zorlukların aşılması ve sorunsuz olarak tezin tamamlanması sağlanacaktır. Bu konuda sosyal bilimler, fen bilimleri ve sağlık bilimleri alanlarında uzman akademisyen kadromuz ile gerekli destek ve danışmanlık öğrencilere sunulmaktadır.

Sunulan destek ve danışmanlık hizmetleri çözüm odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu şekilde öğrencilerin bireysel olarak yaşadıkları veya karşılaşacakları zorlukları ve sorunları aşmasında gerekli desteğin sunulması sağlanmış olacaktır. Tez Yazım Merkezi her öğrenci için özel olarak danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Yüz yüze yapılacak görüşmelerde tez yazım merkezi tarafından sunulacak hizmetin kapsamı ve ne şekilde olacağı detayları ile belirlenecektir. Tez konusunun belirlenmesi gibi ilk aşamalardan itibaren başlayabilen bu sürecin başarı garantili olarak sunulması ve sonuç alınana kadar devam etmesi sağlanacaktır. Tez hazırlama konusunda gerekli olan tüm işlemlerde öğrenciler için destek ve danışmanlık alımı merkezimiz tarafından kesintisiz şekilde sunulacaktır.